O firmě

HISTORIE

Společnost UNIKOV spol. s r.o. byla založena v roce 1992 s cílem podnikat v oblasti zámečnictví a strojírenství. Z poměrně malé firmy, provozující svoji činnost nejdříve v pronajatých výrobních prostorách, během několika let dynamického rozvoje vyrostla v našem regionu nepřehlédnutelná prosperující společnost , působící ve vlastním areálu ve Bzenci-Kolonii. 

 

SÍDLO

Společnost sídlí v Bzenci.. V areálu závodu se nachází dílny kovovýroby umožňující lehkou i středně těžkou strojírenskou výrobu, lehká obrobna, nástrojárna, přípravna materiálu a prášková lakovna. Téměř všechny repliky hodinek rolex výrobní prostory byly stavebně zrekonstruovány, strojní park prodělal během posledních let významnou modernizaci hlavně v oboru číslicově řízených strojů, svařování v ochranné atmosféře a povrchové úpravy. To vše ve výrobních prostorách o celkové rozloze 14 000 m2.

 

VÝROBNÍ PROGRAM

Společnost se zabývá také obchodní činností v oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje vlastních výrobků a spotřebního zboží. Prodejnu je možné navštívit v areálu průmyslového závodu ve Bzenci Kolonii. 

Základním výrobním programem společnosti je výroba zahradního kovového nábytku, interiérového kovového nábytku a bytových doplňků. Jedná se o svařované répliques de montres sestavy z kovových dílů náročných na zpracování, především tváření profilového materiálu a plechů. 

Nemalou mírou se podílíme na kooperativní činnosti pro celou řadu obchodních partnerů v oboru výroby nástrojů, obrábění a povrchovou úpravou.

 

CERTIFIKACE ISO:

 

     

 

NAŠE PRODUKTY

Chcete se dozvědět něco
více o firmě unikov?

Společnost UNIKOV Steel, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 s cílem podnikat v oblasti zámečnictví a strojírenství. Z poměrně malé firmy, provozující svoji činnost nejdříve v pronajatých výrobních prostorách, během několika let dynamického rozvoje vyrostla v našem regionu nepřehlédnutelná prosperující společnost , působící ve vlastním areálu ve Bzenci-Kolonii... více

PODNIKOVÁ PRODEJNA VÝROBNÍ PROGRAM